Zapamatovat
Jan Ptáček
Affiliate manager
720751597 ptacek.jan@gmail.com
Obchodní podmínky

Affiliate program iDoklad.cz

iDoklad je nejpoužívanější fakturační služba v České republice. Pomáháme drobným podnikatelům usnadnit si každodenní administrativu - buďte u toho i vy a vydělejte si na tom.

Díky affiliate programu získáváte provize z uskutečněných nákupů, které vytvořili návštěvníci, které jste vy přivedli ze svého unikátního provizního odkazu.

 

O iDokladu

Každý nový uživatel má 60 dnů na vyzkoušení služby iDoklad zcela zdarma. Až po tomto období si vybírá, jaký tarif si zvolí.

Za službu se platí formou předplatného na měsíc, kvartál nebo rok. Po platbě má každý uživatel nárok na vrácení peněz do 30 dnů.

IDoklad si registrovalo již více než 300 000 podnikatelů.

 

Cílová skupina

Uživateli služby iDoklad jsou drobní podnikatelé - zpravidla freelanceři a malé firmy. Často to bývají začínající podnikatelé, kteří hledají svůj první nástroj na vystavování faktur. Zajímavou skupinou jsou podnikatelé ve službách - marketéři, architekti, dopravci, apod.

Cílová skupina na českém trhu obsahuje zhruba 1 milion subjektů a každoročně hledají nové řešení desetitisíce z nich. Oslovte je a získejte nejzajímavější provizi v naší kategorii.

Doba rozhodování je krátká, zpravidla v jednotkách dní od okamžiku, kdy zájemce začíná aktivně hledat a získávat informace na internetu.

 

Provize

Provize se vypočítává jako 20 % ze všech útrat, které vámi dovedený uživatel utratil během prvních 24 měsíců od své registrace na webovém iDokladu.

V případě, že uživatel zažádá ve lhůtě 30 dnů od své platby o její vrácení, takováto útrata se do provize nezapočítává.

Modelový příklad:

Uživatel, kterého jste přivedli díky své aktivitě, se registruje do iDokladu a během prvních 24 měsíců si pořídí 2x roční délku předplatného Oblíbeného tarifu.

V tomto případě je vaše provize: 2 roky x 3 960 Kč za roční tarif x 20 % výše provize = 1 584 Kč + DPH.

 

Další informace

  • Atribuční okno / cookies 30 dní (doba, po kterou je váš návštěvník evidován v našem systému jako vámi přivedený).
  • Výplatní minimum 500 Kč.
  • Schvalování konverzí 1x měsíc.

Připravené materiály pro partnery:

  • reklamní bannery
  • vzorové PR články
  • produktové fotografie

Affiliate manažer

O tuto kampaň se stará affiliate manažer Jan Ptáček – můžete ho kdykoliv kontaktovat na telefonu a e-mailu, aby vám poradil s registrací do programu, vhodnou propagací, a podobně.

Nová registrace